HOCL

Nová éra v boji proti virům a bakteriím!
Naše technologie je založena na kyselině chlorné, chemické látce vytvářené
lidským imunitním systémem pro boj s infekcí.

Hlavní výhody

 • Naše technologie HOCl napodobuje lidský imunitní systém tvorbou kyseliny chlorné (HOCl) a bojuje tak s viry, bakteriemi a ostatními mikroorganismy.

Využití HOCL nátěrů

 • Zdravotnictví
 • Zemědělství
 • Potravinářství
 • Zahradnictví
 • Wellness
 • Masážní salóny
 • Veterina
 • Chovatelé zvířat

Účinnost HOCL nátěrů

Produkty byly otestovány v nezávislé laboratoři, která prokázala jejich účinnost proti širokému spektru mikroorganismů.

Výrobky byly otestovány podle přísných mezinárodně uznávaných norem a jsou v jejich souladu.

 • BS EN 1276
 • BS EN 13704
 • BS EN 1656
 • BS EN 14204
 • BS EN 1500

Prokázaná účinnost proti mikroorganismům:

BAKTERIÍM:
Campylobacter jejuni, Escherichia coli including (0157), Druh Enterococcus, Helicobacter pylori, Listeria, Legionella pneumophila, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus (včetně MRSA), Samonella cholerasuis, Mycobacteria tuberculosis, Mycobacterium avium intracellulare, Acineobacter baumannii

BAKTERIÁLNÍM ENDOSPORÁM:
Bacillus cereus, Bacillus subtilis, Clostridium difficile, Clostridium sporogenes

HOUBÁM A PLÍSNÍM
Aspergillus niger, Candida albicans, Trichophyton mentagrophytes

VIRŮM:
Adenovirus typu 4, Bacteriophage MS2, Hepatitis A & B, Herpes typu 1, HIV-1, Infekční bronchitida, Chřipka, včetně H1N1, H5N1 and H7N9, Virus MS2, Norovirus (lidský i myší), Orthopoxvirus, Polio enterovirus 1 & 2

KVASINKÁM
Zygosaccharomices bailii, Candida albicansMoulds, Botrytis (plíseň šedá), Padlí

PRVOKŮM
Cryptosporidium muris, Cryptosporidium parvum

Laboratorní atest

[pdf-embedder url=“https://www.nanofusion.cz/wp-content/uploads/2018/09/atesty-mikro.pdf“]

Hodnocení našich klientů

Společnost NANO FUSION s.r.o. realizuje více než 2 roky pro naší společnost Regio Jet a.s. ochranné aplikace zaměřené na ochranu povrchu železničních vozů proti nečistotě a graffiti. Dále nám dodává čistící prostředky a jiné ochranné nátěry pro naše vozové jednotky. Tyto ochranné aplikace nám usnadňují čištění našich vozových jednotek od nečistot. Po aplikaci je odstranění graffiti snadné, časově nenáročné a nezanechává stopy. Realizace probíhají podle předem stanovených smluvních podmínek, co do rozsahu, termínu a kvality bez výhrad. Společnost Regio Jet a.s. vyslovuje celkovou spokojenost se společností NANO FUSION s.r.o.
V Praze dne 2.9.2014
Ing. Jiří Schmidt
provozní ředitel a člen představenstva
RegioJet, a.s

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Nano Fusion s.r.o. za realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip v prostorách našeho informačního a rezervačního centra v Praze. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Důvodem bylo zvýšení bezpečnosti našich klientů, kdy obzvláště v případě deštivého počasí byla stávající dlažba za mokra extrémně kluzká a řešili jsme časté incidenty způsobené uklouznutím.  Naším požadavkem bylo výtvoření dlouhodobě protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu. Všechny týto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Můžeme dále potvrdit, že aplikace je po čtyřech letech stále funkční. Židovské Muzeum v Praze vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

V Praze dne 28.3.2018
Ing. Milan Lička
vedoucí provozního odboru

Chtěli bychom poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za spolupráci při ošetření prostor u stáčecí linky, který je vydlážděn čedičovou dlažbou. Jelikož se jedná o kvalitní, ale za mokra velmi kluzkou dlažbu a tím nebezpečnou z hlediska možnosti vzniku úrazu obsluhy, rozhodli jsme se využít služeb firmy Nano Fusion s.r.o. a nechat tyto prostory ošetřit protiskluzovou úpravou. Během jediného dne firma provedla očištění, odmaštění a ošetření povrchu bez stavebních úprav a beze změny vzhledu materiálu. Nyní po ošetření dlažby již nehrozí nebezpečí úrazu a s funkčností protiskluzové úpravy jsme velice spokojeni. Společnost Brenntag CZ s.r.o. vyslovuje celkovou spokojenost s výše realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

16.5.2016 v Praze
Martin Tůma
HSE Manager
Brenntag CZ s.r.o.

Tímto dopisem bychom chtěli poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za nabídku a realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip ve venkovních prostorech pro našeho klienta Českou spořitelnu a.s. v Pardubicích. Dlouho jsme hledali řešení, které by zvýšilo bezpečí našich klientů obzvláště, v případě deštivého počasí. Kdy stávající dlažba byla za mokra kluzká a řešili jsme tak incidenty způsobené uklouznutím. Naším požadavkem bylo vytvoření dlouhodobého protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu v prostorech nájezdové rampy pro invalidy a ošetření schodů a plošiny před vstupem. Všechny tyto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Můžeme potvrdit, že aplikace je po více než dvou letech stále funkční bez žádného rozdílu. Společnost AB FACILITY a.s. vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

Petr Šebesta
Manažer služeb
AB Facility a.s.

Pro koho pracujeme