Antigraffiti systém

Provádíme odstranění a vyčištění graffiti z různých druhů povrchů.
Aplikujeme vysoce účinnou antigraffiti ochranu, určenou pro budovy, vlakové soupravy, autobusy a jiné veřejné i soukromé objekty.
Antigraffiti ochrana zaručuje několikanásobné odstranění graffiti z povrchu bez nutnosti obnovy nátěru!

Hlavní výhody

 • 50 smytí graffiti bez nutnosti obnovy nátěru!
 • Nemění vzhled povrchu
 • Stává se součástí povrchu (neodlupuje se)
 • Dlouhodobá a trvanlivá ochrana
 • Zpevňuje povrch
 • Umožňuje povrchu dýchat
 • Odolnost proti psí i lidské moči

Jak odstraňujeme graffiti?

Odstranění graffiti z povrchu se provádí několika způsoby. Vše závisí na typu povrchu.

U minerálních povrchů se graffiti odstraňuje pomocí speciálního ekologického gelu, který se nejprve natře na postižené místo.

Gel do sebe natáhne barvu z graffiti a následně se pomocí vysokotlakého čističe spláchne z povrchu.

Z nesavých povrchů se graffiti odstraňuje pomocí speciálního tekutého odstraňovače, který se nastříká na postižené místo a následně se setře pomocí hadru z povrchu dolů.

Novinkou pro tento rok je odstraňování graffiti pomocí ekologické a bezzápachové chemie, která neobtěžuje kolemjdoucí a personál!

Jak funguje naše antigraffiti ochrana?

Antigraffiti ochrana vytvoří na povrchu ultratenkou vrstvu, která zabraňuje graffiti proniknout do podkladu povrchu.

Graffiti pak zůstává pouze na ochranné vrstvě, ze které lze snadno odstranit.

Po odstranění graffiti z povrchu, se nemusí ochranná vrstva znovu aplikovat!

Ochranná vrstva vydrží až 50x odstranění graffiti. Vše samozřejmě záleží na typu povrchu, ze kterého je graffiti odstraňováno.

Po vytvrzení je ochranná vrstva paropropustná! Povrch není uzavřen a může dýchat!

Jaké povrchy lze ošetřit?

Díky vlastní výrobě a součinnosti při vývoji, dokážeme vyrobit antigraffiti ochranu přesně pro daný povrch!

Savé a minerální povrchy:

 • Fasády
 • Betony
 • Piskovec
 • Mramor
 • Cihla
 • Břidlice
 • Kámen a jiné minerální povrchy

Nesavé povrchy:

 • Vlaky a autobusy
 • Keramické a žulové plochy
 • Skleněné plochy
 • Výtahy
 • Zastávky
 • Jízdenkové automaty
 • A spousta dalších…

Ochrana savých materiálů

Ochrana metra

Hodnocení našich klientů

Společnost NANO FUSION s.r.o. realizuje více než 2 roky pro naší společnost Regio Jet a.s. ochranné aplikace zaměřené na ochranu povrchu železničních vozů proti nečistotě a graffiti. Dále nám dodává čistící prostředky a jiné ochranné nátěry pro naše vozové jednotky. Tyto ochranné aplikace nám usnadňují čištění našich vozových jednotek od nečistot. Po aplikaci je odstranění graffiti snadné, časově nenáročné a nezanechává stopy. Realizace probíhají podle předem stanovených smluvních podmínek, co do rozsahu, termínu a kvality bez výhrad. Společnost Regio Jet a.s. vyslovuje celkovou spokojenost se společností NANO FUSION s.r.o.
V Praze dne 2.9.2014
Ing. Jiří Schmidt
provozní ředitel a člen představenstva
RegioJet, a.s

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Nano Fusion s.r.o. za realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip v prostorách našeho informačního a rezervačního centra v Praze. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Důvodem bylo zvýšení bezpečnosti našich klientů, kdy obzvláště v případě deštivého počasí byla stávající dlažba za mokra extrémně kluzká a řešili jsme časté incidenty způsobené uklouznutím.  Naším požadavkem bylo výtvoření dlouhodobě protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu. Všechny týto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Můžeme dále potvrdit, že aplikace je po čtyřech letech stále funkční. Židovské Muzeum v Praze vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

V Praze dne 28.3.2018
Ing. Milan Lička
vedoucí provozního odboru

Chtěli bychom poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za spolupráci při ošetření prostor u stáčecí linky, který je vydlážděn čedičovou dlažbou. Jelikož se jedná o kvalitní, ale za mokra velmi kluzkou dlažbu a tím nebezpečnou z hlediska možnosti vzniku úrazu obsluhy, rozhodli jsme se využít služeb firmy Nano Fusion s.r.o. a nechat tyto prostory ošetřit protiskluzovou úpravou. Během jediného dne firma provedla očištění, odmaštění a ošetření povrchu bez stavebních úprav a beze změny vzhledu materiálu. Nyní po ošetření dlažby již nehrozí nebezpečí úrazu a s funkčností protiskluzové úpravy jsme velice spokojeni. Společnost Brenntag CZ s.r.o. vyslovuje celkovou spokojenost s výše realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

16.5.2016 v Praze
Martin Tůma
HSE Manager
Brenntag CZ s.r.o.

Tímto dopisem bychom chtěli poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za nabídku a realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip ve venkovních prostorech pro našeho klienta Českou spořitelnu a.s. v Pardubicích. Dlouho jsme hledali řešení, které by zvýšilo bezpečí našich klientů obzvláště, v případě deštivého počasí. Kdy stávající dlažba byla za mokra kluzká a řešili jsme tak incidenty způsobené uklouznutím. Naším požadavkem bylo vytvoření dlouhodobého protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu v prostorech nájezdové rampy pro invalidy a ošetření schodů a plošiny před vstupem. Všechny tyto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Můžeme potvrdit, že aplikace je po více než dvou letech stále funkční bez žádného rozdílu. Společnost AB FACILITY a.s. vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

Petr Šebesta
Manažer služeb
AB Facility a.s.

Pro koho pracujeme