HOCL

Hypochlorous acid is one of the most effective known biocides.
This weak acid with the chemical name HClO or HOCl is the same chemical produced by the human immune system
to kill invasive organisms and fight infection.

The key benefits

 • Our HOCl technology mimics the human immune system by producing hypochlorous acid (HOCl) to combat viruses, bacteria and other microorganisms.
 • Does not change the appearance of the surface
 • It becomes a part of the surface (does not peel)
 • Long-term and durable protection

Where is HOCL usefull

 • Zdravotnictví
 • Healthcare
 • Agriculture
 • Food industry
 • Horticulture
 • Wellness
 • Massage salons
 • Veterinarian
 • Animal breeders

HOCL Effectivnesů

Our products have been independently laboratory-tested and proven to be effective against a wide range of micro-organisms.

Our hypochlorous acid (HOCl) products have been tested to rigorous internationally recognized standards, and comply with:

 • BS EN 1276
 • BS EN 13704
 • BS EN 1656
 • BS EN 14204
 • BS EN 1500

HOCl products have proved effective against micro-organisms:

BACTERIA:
Campylobacter jejuni, Escherichia coli including (0157), Druh Enterococcus, Helicobacter pylori, Listeria, Legionella pneumophila, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus (včetně MRSA), Samonella cholerasuis, Mycobacteria tuberculosis, Mycobacterium avium intracellulare, Acineobacter baumannii

BACTERIAL ENDOSPORES:
Bacillus cereus, Bacillus subtilis, Clostridium difficile, Clostridium sporogenes

FUNGI
Aspergillus niger, Candida albicans, Trichophyton mentagrophytes

VIRUSES:
Adenovirus typu 4, Bacteriophage MS2, Hepatitis A & B, Herpes typu 1, HIV-1, Infekční bronchitida, Chřipka, včetně H1N1, H5N1 and H7N9, Virus MS2, Norovirus (lidský i myší), Orthopoxvirus, Polio enterovirus 1 & 2

YEASTS
Zygosaccharomices bailii, Candida albicans

MOULDS
Botrytis (plíseň šedá), Padlí

PROTOZOA
Cryptosporidium muris, Cryptosporidium parvum

Scientific atests

[pdf-embedder url=”https://www.nanofusion.cz/wp-content/uploads/2018/09/atesty-mikro.pdf”]

References of our clients

Společnost NANO FUSION s.r.o. realizuje více než 2 roky pro naší společnost Regio Jet a.s. ochranné aplikace zaměřené na ochranu povrchu železničních vozů proti nečistotě a graffiti. Dále nám dodává čistící prostředky a jiné ochranné nátěry pro naše vozové jednotky. Tyto ochranné aplikace nám usnadňují čištění našich vozových jednotek od nečistot. Po aplikaci je odstranění graffiti snadné, časově nenáročné a nezanechává stopy. Realizace probíhají podle předem stanovených smluvních podmínek, co do rozsahu, termínu a kvality bez výhrad. Společnost Regio Jet a.s. vyslovuje celkovou spokojenost se společností NANO FUSION s.r.o.
V Praze dne 2.9.2014
Ing. Jiří Schmidt
provozní ředitel a člen představenstva
RegioJet, a.s

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Nano Fusion s.r.o. za realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip v prostorách našeho informačního a rezervačního centra v Praze. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Důvodem bylo zvýšení bezpečnosti našich klientů, kdy obzvláště v případě deštivého počasí byla stávající dlažba za mokra extrémně kluzká a řešili jsme časté incidenty způsobené uklouznutím.  Naším požadavkem bylo výtvoření dlouhodobě protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu. Všechny týto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Můžeme dále potvrdit, že aplikace je po čtyřech letech stále funkční. Židovské Muzeum v Praze vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

V Praze dne 28.3.2018
Ing. Milan Lička
vedoucí provozního odboru

Chtěli bychom poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za spolupráci při ošetření prostor u stáčecí linky, který je vydlážděn čedičovou dlažbou. Jelikož se jedná o kvalitní, ale za mokra velmi kluzkou dlažbu a tím nebezpečnou z hlediska možnosti vzniku úrazu obsluhy, rozhodli jsme se využít služeb firmy Nano Fusion s.r.o. a nechat tyto prostory ošetřit protiskluzovou úpravou. Během jediného dne firma provedla očištění, odmaštění a ošetření povrchu bez stavebních úprav a beze změny vzhledu materiálu. Nyní po ošetření dlažby již nehrozí nebezpečí úrazu a s funkčností protiskluzové úpravy jsme velice spokojeni. Společnost Brenntag CZ s.r.o. vyslovuje celkovou spokojenost s výše realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

16.5.2016 v Praze
Martin Tůma
HSE Manager
Brenntag CZ s.r.o.

Tímto dopisem bychom chtěli poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za nabídku a realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip ve venkovních prostorech pro našeho klienta Českou spořitelnu a.s. v Pardubicích. Dlouho jsme hledali řešení, které by zvýšilo bezpečí našich klientů obzvláště, v případě deštivého počasí. Kdy stávající dlažba byla za mokra kluzká a řešili jsme tak incidenty způsobené uklouznutím. Naším požadavkem bylo vytvoření dlouhodobého protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu v prostorech nájezdové rampy pro invalidy a ošetření schodů a plošiny před vstupem. Všechny tyto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Můžeme potvrdit, že aplikace je po více než dvou letech stále funkční bez žádného rozdílu. Společnost AB FACILITY a.s. vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

Petr Šebesta
Manažer služeb
AB Facility a.s.

For whom we work

 

 

Examples of realized projects

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.