Antigraffiti system

We offer cleaning and removing grafitti from many surfaces.
We also apply high-performance antigrafitti protection for building, trains, buses and other public and private.
Antigraffiti protection guarantees multiple removal graffiti from surface without need to restore the paint.

The key benefits

 • Up to 50 graffiti grates without the need to restore paint!
 • It does not change the appearance of the surface
 • It becomes a part of the surface (does not peel)
 • Long-lasting and durable protection
 • Strengthens the surface
 • Allows the surface to breathe
 • Resistance to dog and human urine

How do we remove grafitti?

Removing graffiti from the surface is made in several ways. It depends on the surface type.

On mineral surfaces, graffiti is removed by using a special ecological gel, which is first applied to the affected area.

The gel swells the graffiti paint and after then we clean the surface with a high-pressure cleaner.

From unsightly surfaces, graffiti is removed using a special liquid remover, which is sprayed onto the affected area and then wiped off with a cloth from the surface.

A new feature for this year is the removal of graffiti using organic and non-toxic chemistry that does not bother passers-by and staff!

How does antigrafitti protection works?

Our antigraffiti protection creates an ultra-thin layer on the surface that prevents graffiti from penetrating the substrate surface.

Graffiti remains only on the protective layer, and can be easily removed.

After removing graffiti from the surface, the protective layer may not be reapplied!

The protective layer lasts up to 50x graffiti removal. Of course, it depends on the type of surface.

After curing, the protective layer is vapor-permeable! The surface is not closed and can breathe!

What kind of surfaces can be protected?

Thanks to our own production and synergy in development, we can produce antigraffiti protection exactly for the surface!

Absorbent and mineral surfaces:

 • Facades
 • Concrete
 • Sandstone
 • Marble
 • Brick
 • Slate
 • Stone and other mineral surfaces

Non-absorbent surfaces:

 • Trains and buses
 • Ceramic and granite surfaces
 • Glass surfaces
 • Elevators
 • Stops
 • Vending machines
 • And many others…

References of our clients

Společnost NANO FUSION s.r.o. realizuje více než 2 roky pro naší společnost Regio Jet a.s. ochranné aplikace zaměřené na ochranu povrchu železničních vozů proti nečistotě a graffiti. Dále nám dodává čistící prostředky a jiné ochranné nátěry pro naše vozové jednotky. Tyto ochranné aplikace nám usnadňují čištění našich vozových jednotek od nečistot. Po aplikaci je odstranění graffiti snadné, časově nenáročné a nezanechává stopy. Realizace probíhají podle předem stanovených smluvních podmínek, co do rozsahu, termínu a kvality bez výhrad. Společnost Regio Jet a.s. vyslovuje celkovou spokojenost se společností NANO FUSION s.r.o.
V Praze dne 2.9.2014
Ing. Jiří Schmidt
provozní ředitel a člen představenstva
RegioJet, a.s

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Nano Fusion s.r.o. za realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip v prostorách našeho informačního a rezervačního centra v Praze. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Důvodem bylo zvýšení bezpečnosti našich klientů, kdy obzvláště v případě deštivého počasí byla stávající dlažba za mokra extrémně kluzká a řešili jsme časté incidenty způsobené uklouznutím.  Naším požadavkem bylo výtvoření dlouhodobě protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu. Všechny týto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Můžeme dále potvrdit, že aplikace je po čtyřech letech stále funkční. Židovské Muzeum v Praze vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

V Praze dne 28.3.2018
Ing. Milan Lička
vedoucí provozního odboru

Chtěli bychom poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za spolupráci při ošetření prostor u stáčecí linky, který je vydlážděn čedičovou dlažbou. Jelikož se jedná o kvalitní, ale za mokra velmi kluzkou dlažbu a tím nebezpečnou z hlediska možnosti vzniku úrazu obsluhy, rozhodli jsme se využít služeb firmy Nano Fusion s.r.o. a nechat tyto prostory ošetřit protiskluzovou úpravou. Během jediného dne firma provedla očištění, odmaštění a ošetření povrchu bez stavebních úprav a beze změny vzhledu materiálu. Nyní po ošetření dlažby již nehrozí nebezpečí úrazu a s funkčností protiskluzové úpravy jsme velice spokojeni. Společnost Brenntag CZ s.r.o. vyslovuje celkovou spokojenost s výše realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

16.5.2016 v Praze
Martin Tůma
HSE Manager
Brenntag CZ s.r.o.

Tímto dopisem bychom chtěli poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za nabídku a realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip ve venkovních prostorech pro našeho klienta Českou spořitelnu a.s. v Pardubicích. Dlouho jsme hledali řešení, které by zvýšilo bezpečí našich klientů obzvláště, v případě deštivého počasí. Kdy stávající dlažba byla za mokra kluzká a řešili jsme tak incidenty způsobené uklouznutím. Naším požadavkem bylo vytvoření dlouhodobého protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu v prostorech nájezdové rampy pro invalidy a ošetření schodů a plošiny před vstupem. Všechny tyto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Můžeme potvrdit, že aplikace je po více než dvou letech stále funkční bez žádného rozdílu. Společnost AB FACILITY a.s. vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

Petr Šebesta
Manažer služeb
AB Facility a.s.

For whom we work?

 

 

Examples of realized projects