Nano Fusion

We provide professional and efficient cleaning of surfaces and return them to the original look. 

At the same time we protect them with our own technology of protective layers, which is proven by attests in scientific laboratories and above all satisfied customers…

The key benefits

Surface protection

Based on revolutionary nanotechnology

Extends the lifetime

of materials and surfaces for many years

Antibacterial protection

thanks to surface protection

Protection of health and property

antislip, antigrafitti and antifire effects

Our services

Surface protection

Long lasting surface protection providing longer surface life and easier surface maintenance.

Surface cleaning

Professional cleaning of various surfaces using environmental-friendly chemical substances and top-quality technology.

Antislip protection

Transparent slip-resistant treatment becomes a component part of the surface. Recommended for any premises with a risk of slipping on wet surfaces.

Antigraffiti overlay

High-performance protection, designed for buildings, trains, buses and other public and private objects. Antigraphic protection ensures multiple graphical removal of the surface without the need to restore paint!

Antimicrobial coating

We create antibacterial environments in health, agriculture, veterinary and other areas where emphasis is placed on strict hygiene conditions.

Fire inhibitor

We can change surfaces in non-flammable! Thanks to this technology, we increase the chances of survival in case of fire.

Self clean ultra

Transparent, self-cleaning protection based on nanotechnology! Suitable for protection of interior and exterior surfaces.

FACADE PAINTING

We provide facade paintings using Caparol high-quality paints. We provide a 5 year warranty for these paintings.

Our services are for everyone.

We realize large and small orders.

Every client is important to us and we always do our best to get the job done.

References of our clients

Společnost NANO FUSION s.r.o. realizuje více než 2 roky pro naší společnost Regio Jet a.s. ochranné aplikace zaměřené na ochranu povrchu železničních vozů proti nečistotě a graffiti. Dále nám dodává čistící prostředky a jiné ochranné nátěry pro naše vozové jednotky. Tyto ochranné aplikace nám usnadňují čištění našich vozových jednotek od nečistot. Po aplikaci je odstranění graffiti snadné, časově nenáročné a nezanechává stopy. Realizace probíhají podle předem stanovených smluvních podmínek, co do rozsahu, termínu a kvality bez výhrad. Společnost Regio Jet a.s. vyslovuje celkovou spokojenost se společností NANO FUSION s.r.o.

V Praze dne 2.9.2014

Ing. Jiří Schmidt

provozní ředitel a člen představenstva

RegioJet, a.s

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Nano Fusion s.r.o. za realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip v prostorách našeho informačního a rezervačního centra v Praze. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Důvodem bylo zvýšení bezpečnosti našich klientů, kdy obzvláště v případě deštivého počasí byla stávající dlažba za mokra extrémně kluzká a řešili jsme časté incidenty způsobené uklouznutím.  Naším požadavkem bylo výtvoření dlouhodobě protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu. Všechny týto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Můžeme dále potvrdit, že aplikace je po čtyřech letech stále funkční. Židovské Muzeum v Praze vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

V Praze dne

28.3.2018

Ing. Milan Lička

vedoucí provozního odboru

Chtěli bychom poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za spolupráci při ošetření prostor u stáčecí linky, který je vydlážděn čedičovou dlažbou. Jelikož se jedná o kvalitní, ale za mokra velmi kluzkou dlažbu a tím nebezpečnou z hlediska možnosti vzniku úrazu obsluhy, rozhodli jsme se využít služeb firmy Nano Fusion s.r.o. a nechat tyto prostory ošetřit protiskluzovou úpravou. Během jediného dne firma provedla očištění, odmaštění a ošetření povrchu bez stavebních úprav a beze změny vzhledu materiálu. Nyní po ošetření dlažby již nehrozí nebezpečí úrazu a s funkčností protiskluzové úpravy jsme velice spokojeni. Společnost Brenntag CZ s.r.o. vyslovuje celkovou spokojenost s výše realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

16.5.2016 v Praze

Martin Tůma

HSE Manager

Brenntag CZ s.r.o.

Tímto dopisem bychom chtěli poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za nabídku a realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip ve venkovních prostorech pro našeho klienta Českou spořitelnu a.s. v Pardubicích. Dlouho jsme hledali řešení, které by zvýšilo bezpečí našich klientů obzvláště, v případě deštivého počasí. Kdy stávající dlažba byla za mokra kluzká a řešili jsme tak incidenty způsobené uklouznutím. Naším požadavkem bylo vytvoření dlouhodobého protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu v prostorech nájezdové rampy pro invalidy a ošetření schodů a plošiny před vstupem. Všechny tyto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím. Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Můžeme potvrdit, že aplikace je po více než dvou letech stále funkční bez žádného rozdílu. Společnost AB FACILITY a.s. vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

Petr Šebesta

Manažer služeb

AB Facility a.s.

For whom we work

 

 

Czech research,
Czech production …
Czech revolutionary technology

NANO FUSION s.r.o. is highly specialized production and trading company focusing on the protection, cleaning and maintenance of surfaces made of various materials. We actively cooperate with surface layer professionals and laboratories throughout the whole world.

Realized projects

Years of existence

Warranty

Products for protection

Cleaned more than (m2)

Aplied NANOprotection (m2)

Contact us

Contact

Cezavy 627, 664 56 Blučina

+420 775 420 935

info@nanofusion.cz