Ochrana povrchů

Společně s Vámi pečujme o to, co jste usilovně vybudovali!
​Po aplikaci získají povrchy nové vlastnosti, které je chrání před nepříznivými vlivy, prodlužují životnost a snižují náklady na jejich údržbu!

Hlavní výhody

 • Ochrana před nepříznivými vlivy
 • Snížení nákladů na údržbu
 • Snížení mycích cyklů
 • Snadné čištění povrchů
 • Ochrana před sluncem
 • Snížení nutnosti použití chemických přípravků k čištění
 • Aplikace je transparentní a nemění původní vzhled

Hlavní výhody nano technologie

Hydrofobilita

Povrch se stává odolným vůči vodě, olejům a vlhkosti. Nečistoty v kombinaci s vodou či oleji již neproniknou dovnitř, ale zůstanou pouze na povrchu. Díky eliminaci vlhkosti se zabraňuje tvorbě mechů, řas a plísní!

Vynikající ochrana proti zvířecí i lidské moči!

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Protože nečistoty neproniknou do povrchu, bude čištění snazší a rychlejší!
Už nebude potřeba drahé, agresivní chemie či zdlouhavého mechanického čištění!

Samočištění

V některých případech dochází k tzv. samočistícímu efektu.
Tento jev nastává především u svislých povrchů, kdy kuličky vody na sebe nabalují nečistoty a smývají je z povrchu.

Antibakteriální

Aplikace byly testovány Státním Zdravotním Ústavem.

Během testů se prokázala jejichvysoká antibakteriální účinnost!

TESTOVÁNO

Ekologické

Aplikace jsou ekologicky nezávadné! Bez obsahu jedovatých a karcinogenních látek! Po vytvrzení nic nevylučují do okolního prostředí. Díky své vlastnosti snadného čištění, eliminují potřebu použití agresivní chemie!
A tím chrání životní prostředí!

Jaké povrchy lze ošetřit?

Proč Nano Fusion?

 • Realizace více než 500 zakázek po celé ČR a SR.
 • Používání nejmodernějších přípravků a strojového vybavení.
 • Celorepubliková působnost (ČR a SR).
 • Proškolený tým vlastních zaměstnanců, kteří disponují zkušenostmi v oblasti čištění a ochrany povrchů.
 • Připravíme produkty na míru pro vaše prostředí, aby co nejlépe a nejdéle plnily svůj účel. Nepoužíváme žádné univerzální produkty!
 • Spolupracujeme s vědeckými pracovišti v oblasti povrchových úprav.
 • Společnost je pojištěna pro případné škody způsobené činností svých zaměstnanců.
 • Následná péče o klienta.

Ukázka z praxe

Jak to funguje

Hodnocení našich klientů

Společnost NANO FUSION s.r.o. realizuje více než 2 roky pro naší společnost Regio Jet a.s. ochranné aplikace zaměřené na ochranu povrchu železničních vozů proti nečistotě a graffiti. Dále nám dodává čistící prostředky a jiné ochranné nátěry pro naše vozové jednotky.

Tyto ochranné aplikace nám usnadňují čištění našich vozových jednotek od nečistot. Po aplikaci je odstranění graffiti snadné, časově nenáročné a nezanechává stopy.

Realizace probíhají podle předem stanovených smluvních podmínek, co do rozsahu, termínu a kvality bez výhrad.
Společnost Regio Jet a.s. vyslovuje celkovou spokojenost se společností NANO FUSION s.r.o.

V Praze dne 2.9.2014
Ing. Jiří Schmidt
provozní ředitel a člen představenstva
RegioJet, a.s

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Nano Fusion s.r.o. za realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip v prostorách našeho informačního a rezervačního centra v Praze.

Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Důvodem bylo zvýšení bezpečnosti našich klientů, kdy obzvláště v případě deštivého počasí byla stávající dlažba za mokra extrémně kluzká a řešili jsme časté incidenty způsobené uklouznutím.  Naším požadavkem bylo výtvoření dlouhodobě protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu.

Všechny týto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím.
Můžeme dále potvrdit, že aplikace je po čtyřech letech stále funkční. Židovské Muzeum v Praze vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

V Praze dne 28.3.2018
Ing. Milan Lička
vedoucí provozního odboru

Chtěli bychom poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za spolupráci při ošetření prostor u stáčecí linky, který je vydlážděn čedičovou dlažbou. Jelikož se jedná o kvalitní, ale za mokra velmi kluzkou dlažbu a tím nebezpečnou z hlediska možnosti vzniku úrazu obsluhy, rozhodli jsme se využít služeb firmy Nano Fusion s.r.o. a nechat tyto prostory ošetřit protiskluzovou úpravou.

Během jediného dne firma provedla očištění, odmaštění a ošetření povrchu bez stavebních úprav a beze změny vzhledu materiálu. Nyní po ošetření dlažby již nehrozí nebezpečí úrazu a s funkčností protiskluzové úpravy jsme velice spokojeni.

Společnost Brenntag CZ s.r.o. vyslovuje celkovou spokojenost s výše realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

16.5.2016 v Praze
Martin Tůma
HSE Manager
Brenntag CZ s.r.o.

Tímto dopisem bychom chtěli poděkovat firmě Nano Fusion s.r.o. za nabídku a realizaci transparentní protiskluzové aplikace NF AntiSlip ve venkovních prostorech pro našeho klienta Českou spořitelnu a.s. v Pardubicích.

Dlouho jsme hledali řešení, které by zvýšilo bezpečí našich klientů obzvláště, v případě deštivého počasí. Kdy stávající dlažba byla za mokra kluzká a řešili jsme tak incidenty způsobené uklouznutím.

Naším požadavkem bylo vytvoření dlouhodobého protiskluzového povrchu a zachování jeho původního vzhledu v prostorech nájezdové rampy pro invalidy a ošetření schodů a plošiny před vstupem.

Všechny tyto požadavky firma Nano Fusion s.r.o. bez výhrad splnila a nemuseli jsme do dnešního dne řešit žádný incident způsobený uklouznutím.

Pro realizaci protiskluzové úpravy jsme se rozhodli na jaře roku 2014. Můžeme potvrdit, že aplikace je po více než dvou letech stále funkční bez žádného rozdílu.

Společnost AB FACILITY a.s. vyjadřuje celkovou spokojenost s realizací zakázky a těší se na další spolupráci.

Petr Šebesta
Manažer služeb
AB Facility a.s.

Pro koho pracujeme